BİZ KİMİZ?

1986 yılında kurmuş olduğumuz MET-GÜN İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. ile ulaşım, altyapı ve enerji alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Özellikle yol yapımıyla ilgili projelerde ülkemiz içinde büyük ölçekli taahhüt işlerini başarıyla tamamlamış ve Türk müteahhitlik sektörünün artık dünyaca kabul edilmiş başarısına ortak olarak yurtdışında da geniş makine parkı ve uzman kadromuzla faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Uzman personelimiz ve geniş makina parkımızla yüklendiğimiz projelerin, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve zamanında bitirilmesidir.

VİZYONUMUZ

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin olumlu referanslarını arkamıza alarak, yurt içinde ve dışında, daha nitelikli taahhütleri yüklenmek ve şirket dinamizmini koruyarak, sektör koşullarından bağımsız büyük ve kalıcı bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteli ve zamanında iş bitirmeyi ilke edinen şirketimiz üstlendiği tüm projelerinde iç ve dış müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak projelerinin zaman,kalite ve maliyet bileşenleri içerisinde başarılı bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Şirketimiz üstlendiği projelerinin tüm süreçlerinde çevreye olan duyarlılığını ön planda tutarak sahip olduğu ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 kalite belgeleri ile de bu konudaki duyarlılığını tescillemiştir.