1996 yılında Gaziantep’ te kurulmuş olan YILÇA İNŞAAT kaliteli üretim, dürüstlük, ilkesi genç ve idealist kadrosuyla inşaat sektörünün güven veren firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız; gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne kadar üstlendiği her çalışmada, kaliteli hizmet ve dürüstlük anlayışını temel almış ve sektörün her alanında hizmet veren uzman kadrosu ile üstlendiği her projeyi başarı ile tamamlamıştır.

İnşaat sektörüne ilk olarak İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı işleri ile adım atan firmamız son derece uzmanlaştığı bu alanın dışında , Cadde Düzenleme, Yol Yapımı, Altyapı Çalışmaları ve Bina yapıları ile her biri ayrı uzmanlık gerektiren önemli projelere başarıyla imzasını atmıştır. Sahip olduğu birikimlerin yardımı ile kalitede en üst noktayı, mümkün olan en ekonomik rakamlarla gerçekleştiren ve üstlendiği projelerin her aşamasında en ince ayrıntıda dahi, standartları baz alarak kaliteden ödün vermemiştir

Güvenilir yönetimi, güçlü ve bilgili teknik kadrosu, modern araç makine parkı , uzman ekipleri ile etkin bir potansiyele sahip olan firmamız hızla sürdürdüğü faaliyetlerini bundan sonra da aynı tempo ile sürdürmek amacındadır.

Tüm faaliyetlerimiz yürütülürken kalite ve çevre sistemlerimizi iyileştirmemizin bizi daha ileriye taşıyacağı bilinciyle;
Yeniden Yapılanma ve Kalite Sistemi dokümantasyon çalışmalarını 2006 yılında tamamlayan firmamız, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 çevre yönetim sistemi standartlarıyla sertifikalandırılmıştır.