İSYÖN-İstanbul Yönetim Yenileme AŞ; ÖZİDAŞ İnşaat, Restorasyon, Madencilik, Sanayi ve Ticaret AŞ. adıyla, 1993 yılında İl Özel İdaresi’ne bağlı olarak kurulmuş olup; 31.03.2014 tarihi itibari ile İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı bir iştirak şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

İnşaat, Restorasyon ve Madencilik alanlarında pek çok başarılı işlerde imzası bulunan İSYÖN AŞ, bu başarısını işletmecilik alanında da sürdürmek üzere 01 Eylül 2015 tarihi itibari ile Avrupa’nın en büyük Su Ürünleri tesisi olan Gürpınar Su Ürünleri Hali’nin işletmeciliğini yapmaktadır.

 

İSYÖN AŞ, İstanbul’luların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, 400.000,00 m ² alana kurulu, 400 ton/gün ürün kapasiteli Gürpınar Su Ürünleri Halini yeni bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedeflemektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi olan İSYÖN AŞ, 23 yıllık tecrübesi, teknolojik donanımı, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaya devam edecektir.