2000 yılında kurulan Eze İnşaat Nakliye Otomotiv Petrol ve Taahhüt San.Tic. A.Ş. ulaşım ve altyapı alanlarında faaliyete geçerek milenyuma hızlı bir giriş yapmış, sektörün önde gelen inşaat firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kalite Politikamız
İç ve dış müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak üstlendiği tüm projelerde sürdürülebilir gelişmeyi sağlamaktır.

Misyon ve Vizyonumuz
Misyonumuz, kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılarak projelerimizin kaliteli ve zamanında bitirilmesini sağlamaktır.
Vizyonumuz, üstlendiğimiz projelerimizin kalite,zaman ve maliyet bileşenleri içerisinde bitirilerek sektör dinamiklerinin önüne geçip kalıcı olabilmektir.

Kalite Belgesi
Şirketimiz dışarıdan algılanan ve göreceli bir kavram olan görünen kalitenin nasıl değerlendirileceğini, algılanan kalitede arzu edilene ulaşılamaması halinde neler yapılacağına dair bir kalite yönetim sistemi uygulamaktadır. Şirketimizde uygulanan bu kalite yönetim sistemi BS EN ISO 9001:2000 sertifikası ile Çevre Yönetim Sistemi
BS EN ISO 14001:2004 sertifikası ile, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001 sertifikası ile belgelendirilmiştir.